من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست

بازدید و سرویس دوره ای تجهیزات ورزشی

در تداوم اجرای عملیات بهسازی و تعمیرات سالن ها و تجهیزات ورزشی واحد تعمیرات هلسی پروتک ،به همت و تلاش مشترک پرسنل واحد فنی و تعمیرات تمامی موارد در بهسازی ساختمان ، دستگاه ها و تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی سالن های بدنسازی مورد قرارداد خود را برای عملکرد هر چه بهتر پشتیبانی میکند.
لازم به ذکر است اگرچه به دلیل محدودیت های کرونایی ،تا اطلاع ثانوی و بهبودشرایط ،استفاده از اماکن و وسایل ورزشی کمتر شده ولی تعمیرات ،حفظ و نگهداشت صحیح وسایل و دستگاه ها به منظور جلوگیری از آسیب های ناشی از رطوبت ،سرما ، گرما و غبار معلق در هوا در فصول مختلف سال ، از مهمترین کارهای مسئول سالن های ورزشی میباشد که در برخی موارد از عهده ایشان خارج میباشد و اینجاست که یک تیم حرفه ای برای کمک به سالن های ورزشی مورد نیاز است .
همچنین از جمله اقدامات انجام شده در بخش دیگری از بازبینی دوره ای اماکن ورزشی ، شستشو ،سرویس و اورهال بویلرهای استخر باشگاهها و سرویس مکانیکی تجهیزات ورزشی میباشد.
ما در هلدینگ ورزشی هلسی پروتک کوشیده ایم که این مهم را هر چه آسانتر و کم هزینه تر در کوتاه ترین زمان ممکن برای تمامی اماکن ورزشی طرف قرارداد خود مهیا کنیم.

من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست