دپارتمان غذای رژیمی

جایگاه تغذیه در سلامت

از آنجا که ورزش جزء لاینفک زندگی و سلامتی میباشد، استفاده از تغذیه مناسب ورزشی نیز اهمیت به سزائی در رشد فرهنگ سلامتی جامعه دارد. باید در نظر داشت که تهیه غذای مناسب برای استفاده هر کس به اندازه خود ورزش کردن اهمیت دارد. با کمی تحقیق در مورد نحوه ی خرید و وقت گذاشتن برای تهیه مواد اولیه ارگانیک و سالم میتوان گام مهمی در بهبود سطح ورزش در اجتماع برداشت. ما هم در کارخانه هلسی فود در این مهم با استخدام افراد متخصص و حرفه ای راه را برای تمام هواداران سلامتی هموار کرده ایم و تمامی فاکتورهای تغذیه سالم و رژیمی مانند ایمنی ، کیفیت ، قیمت ، بررسی نیاز اصلی مشتری را انجام داده ایم و با ارائه جدول غذایی کامل و مشخص نمودن دقیق میزان پروتئین ، فیبر ، چربی و کربوهیدرات در حد استاندارد های لازم برای ورزشکاران عزیز ، غذایی متناسب با نیاز جامعه ورزشی و در خور عظمت ورزشکاران عزیز ایران مان تهیه و توزیع نموده ایم که امیدواریم مورد توجه شما خریداران محترم قرار گیرد.

 

درباره کارخانه غذاهای رژیمی هلسی فود

امروزه مواد غذایی مصرفی ما سرشار از مواد افزودنی مضر با طعم دهنده های مصنوعی شده است، که مصرف مداوم آن باعث بروز بیماری های قلبی، فشار خون، چاقی و سرطان می شود. از طرفی افرادی که درگیر مشاغل روزمره هستند زمان کوتاهی برای تهیه غذای سالم دارند، در این باب گروهی از کارشناسان تغذیه و مربیان برجسته ورزشی گرد هم آمده اند و پیرامون این موضوع به بحث و تحقیق پرداخته اند و چاره ای اندیشیده اند که در آن ; تهیه غذای سالم، رژیمی، به دور از افزودنی های غیر مجاز که به راحتی با دسترسی آسان از باشگاه ها و هایپر مارکت های معتبر تهیه نمایید که دیگر عزیزانی که قصد ورزش و داشتن رژیم غذایی دارند دغدغه تهیه غذا و میان وعده های سالم رژیمی را نداشته باشند و با صرف کمترین زمان به بهترین کیفیت  غذایی دسترسی یابند. تیم کارشناسی هلسی فود با انگیزه ی تهیه غذای سالم، بدون افزودنی غیر مجاز، رژیمی  بسته بندی بهداشتی ، قابل نگهداری و با هزینـه ای مناسـب بر این باورند که می توان با کمترین زمان ممکن غذای رژیمی خود را در باشگاه، منزل و حتی محل کار صرف کرد تا به نتیجه ی مطلوب خود رسید.

(شعار ما جامعه ای سالم به دور از بیماری و گسترش تناسب اندام می باشد.)

 

نوع طبخ محصولات:

كليه محصولات ما طبخشان به صورت حرارت غیر مستقیم و منو غذا هم براي رژيم هاي معمولي و هم رژيم قهرماني هستند . در رژيم معمولي مگنت مواد با روغن زيتون انجام ميشود و به جاي نمك از سس سويا استفاده ميشه و نان تست فيبر دار آرد سويا داريم و از ادويه جاتي كه باعث افزايش متابوليسم بدن ميشه استفاده ميكنيم و ميزان كالري، پروتئين،  فيبر، چربي، كربوهيدرات درج شده است . در رژيم قهرماني هم كه بدون هيچ گونه روغن و نمك و يا سس سويا و فقط با يك سري ادويه جات خاص و مقداره كمي ليمو مگنت ميشود. براي رژيم گرفتن ديگر بهانه اي نيست