مکمل و جایگاه آن در تمرین

مکمل های ورزشی

گاهی خرید مکمل های غذایی و یا ورزشی از داروخانه‌ها تبدیل به تجربه‌ای دور از تصور برای ورزشکاران می‌شود. چرا که آنها برای هدفی خاص سراغ خرید مکمل های ورزشی میروند و بعد از مصرف نتیجه لازم را نمیگیرند و این به این دلیل است که اکثر داروخانه ها تخصص تجویز مکمل را ندارند ولی اجازه توزیع آن را دارند . در مورد باشگاهها نیز وضع خلاف این است ، آنها اکثرا تجربه تجویز مکمل های ورزشی و گاهی علم آکادمی آن را نیز دارند ولی منابع مورد اطمینان از مکمل ها  و اجازه فروش مکمل های ورزشی ندارند.

اکثر ورزشکاران در هنگام تهیه مکمل های ورزشی میان طیف وسیعی از مکمل های غذایی و رژیمی درون قفسه‌های داروخانه ها گیج می‌شوند و نمی‌دانند کدام را انتخاب کنند یا واقعا به کدام مکمل نیاز دارند.از ویتامین‌ها و موادمعدنی گرفته تا انواع و اقسام قرص‌های لاغری، هزاران هزار گزینه برای انتخاب وجود دارد.

اما آیا واقعا به همه‌ی اینها نیاز دارند؟

آیا تمام این مکمل های غذایی مؤثر هستند یا واقعا کدام یک برای آنها بهتر است؟

ما در هلدینگ هلسی پروتک بر آن شدیم تا با بکارگیری نیروهای متخصص موجود در مجموعه هلسی پروتک برای حل این معضل ورزشکاران عزیز هم در زمینه مشاوره مکمل های ورزشی و هم تهیه و توزیع مکمل های مجاز و با کیفیت پیش قدم شده تا شاهد پیشرفت روز افزون رشته های مختلف ورزشی در ایران عزیزمان باشیم.

چرا انتخاب ما برای توزیع مکمل های ورزشی  در هلدینگ هلسی پروتک برند ژن استار است؟

ژن استار یک شرکت مکمل غذایی و ورزشی است که فعالیت خود را از سال 2006 آغاز کرده است. این شرکت مکمل ها را با استفاده از کادر علمی و  تجربه قهرمانان رشته پرورش اندام کشور و مواد اولیه با کیفیت روز دنیا تولید می کند.

از آنجا که این شرکت از این واقعیت آگاه است که واحد تحقیق و توسعه در واقع موجب مراقبت از یک کارخانه داروسازی پویا می شود، از ابتدای فعالیت خود سعی کرده است داروسازان متخصص را از سراسر کشور جمع کند تا کیفیت محصولات خود را پیوسته ارتقا بخشد.  کلیه محصولات بر پایه استانداردهای GMP است.  این شرکت موفق به کسب مجوزهای ISO 9001 ، HACCP و ISO 22000 شده است.  با تمام مزایای ذکر شده قیمت مصرف کننده بسیار مناسب برای ورزشکاران که هزینه های گزافی برای یک مسابقه معمول استانی پرداخت میکنند ، ما را بر آن داشت تا زمانی که شرکت ستارگان نیک (ژن استار) به موارد ذکر شده بالا متعهد بماند ، ما نیز این برند را برای توزیع در بین شما ورزشکاران عزیز انتخاب نماییم.