من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست

خانه غذای سالم

نکته های تندرستی

تغذیه مناسب ورزشی بر پایه غذای سالم و رژیمی

از آنجایی که وضعیت معیشت مردم به گونه ایست که اولیه ترین نیاز های تغذیه ای آنها برآورده نمیشود و انواع بیماریهای مختلف در جامعه بیداد میکند، لیکن سوخت و ساز ورزشکاران عزیز که نیازهای بیشتری نسبت به عموم مردم دارند بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد.
از طرفی اندیشه و دانش سلامت و زندگی از مردم عزیزمان دریغ شده است و یا برنامه ای جامع برای آن تدوین نشده است پس ما خیلی تفکر کردیم که چگونه میتوانیم قدمی در راه سلامت و بهبود زندگی شریف ترین و قدیمی ترین تمدن جهان برداریم و اینچنین بود که کارخانه هلسی فود اولین کارخانه غذای سالم و رژیمی را تاسیس کردیم .
و البته سعی کردیم با این مقاله کوتاه تلنگری بر مخاطبین عزیز وارد نموده و آنان را دعوت به پیوستن به گروه هواداران سلامتی کنیم.

از طرفی شاهد آن بودیم که فست فود ها در صنعت غذایی لطمه های وحشتناک بر پیکره تغذیه جامعه بشری خصوصا در ایران وارد کرده است.
طبق مطالعات فراوانی که انجام گرفته است ، رژیم های سالم و مناسب برای هر فرد یکی از واجب ترین مسائلی است که در عصر جدید باید به آن توجه شود.
رژیم هایی که میزان مناسبی از کربوهیدرات ، چربی ، پروتئین و فیبر را به همراه ریز مغذی ها داشته باشد که ما این ترکیب جادویی و سلامتی را در تمام محصولات هلسی فود توسط مجرب ترین و حرفه ای ترین کارشناسان مربوطه حوزه تغذیه تولید کردیم و سعی کردیم با طعمی مناسب عامه پسند باشد و در دسترس هموطنان عزیز قرار بگیرد .

” امید آن داریم که فرهنگ سلامتی بزودی جزء جدانشدنی از فرهنگ و تمام ایرانیان عزیز گردد”

image
من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست