من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست

واحد تعمیرات

واحد تعمیرات

واحد تعمیرات هلسی پروتک به عنوان گروه تخصصی و مجاز تعمیر و نصب دستگاه های بدنسازی یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیرات تجهیزات ورزشی میباشد که سه سال است به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.

این واحد با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و مشهد مقدس توانسته‌ است تجربه چندین ساله تعمیر کاران خود را در تعمیرات تجهیزات ورزشی با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیرات علمی و تخصصی در زمینه دستگاه های بدنسازی را بوجود آورد.
همچنین این واحد خدمات خود را برای تمام برندهای داخلی و خارجی تجهیزات هوازی و دستگاه های بدنسازی ارائه میدهد.

تعمیرات و نصب دستگاه های بدنسازی در این واحد در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص ما در محل شما انجام می شود و از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد. ما سعی کردیم در واحد تعمیرات هلسی پروتک استفاده کنندگان عزیز از دستگاه های بدنسازی در منازل، باشگاه ها و یا سازمانها می توانند به سادگی و در کمترین زمان و با کمترین هزینه نسبت به دیگر همکاران محترم از خدمات واحد تعمیرات ما در تعمیر و نصب دستگاه های بدنسازی استفاده کنند.

شایان ذکر است تعمیر و نصب دستگاه های بدنسازی به دانش فنی احتیاج دارد و برای کسانی که تخصصی در این رابطه ندارند هیچگاه پیشنهاد نمی شود.
اینکه چگونه از وسیله خود نگهداری کنیم را همه مخاطبین و مصرف کنندگان محترم میتوانند با ارتباط تلفنی یا حضوری با این واحد هلسی پروتک در کوتاه ترین و با کیفیت ترین میزان بدست آورند . منظور از نگهداری این است که چه کارهایی انجام دهیم یا ندهیم تا نیازی به تعمیرات دستگاه های بدنسازی خود پیدا نکنیم.
در ادامه به ارائه مطالبی در مورد تعمیر و نصب دستگاه های بدنسازی اشاره می کنیم.

تعمیر و نگهداری از دستگاه های بدنسازی یکی از جنبه های مهمی است که برعملکرد باشگاه های ورزشی و یا تجهیزات ورزشی منزل ما تاثیرگذار است. هر قطعه تجهیزات ورزشی به لحاظ تجاری اغلب گران است و به عنوان مثال، معمولا یک دارایی تجاری بلند مدت است که شما و اعضای باشگاه شما باید از آن مراقبت کنید.

چگونگی نگهداری از تجهیزات و دستگاه های بدنسازی

۱- اهمیت پاکیزه نگاهداشتن تجهیزات ورزشی اغلب نادیده گرفته می شود، اما معرفی و پیوستن به یک برنامه تمیز کردن منظم، احتمالا یکی از اولین و مهم ترین مراحل در طول عمر تجهیزات شما است. تمیز کردن منظم تجهیزات و محیط نقاله و استفاده آن نه تنها درک کاربران از امکانات تان را بهبود می بخشد، بلکه نیاز به خدمات و تعمیرات را نیز کاهش می دهد.
همیشه باید از دستورالعمل های صادر شده از واحد سازنده دستکاه استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که شما از محلول های تمیز کننده ای استفاده می کنید که به تدریج سطوح پلاستیک و فلزی دستگاه را تضعیف نمی کند. همچنین لازم است اطمینان حاصل شود که هنگام تمیز کردن، به منفعت تجهیزات و مهمتر از همه، ایمنی شما است که هر مایعی را به دستگاههای بدنسازی نزنید. در این قسمت برخی از مواردی که باید روزانه و هفتگی در نگهداری از دستگاه های بدنسازی رعایت کنید ارائه میدهیم.

روزانه
توصیه می شود دستگاه های بدنسازی را با مواد پاک کننده یا محلولی خفیف مانند 10٪ صابون یا مایع ظرفشویی خانواده و 90٪ آب گرم روزانه تمیز کنید مخصوصا در این ایام ویروس منحوس کرونا که این امر از ضروریات بدیهی میباشد.
بعد از تمیزکاری با محلول با یک پارچه خشک دستگاه را خشک کنید

۲- بازدید دستگاهها بصورت هفتگی
همه پیچ و مهره ها را برای شل شدگی مورد بازبینی قرار داده ، به صورت صحیح سفت کنید.
شل شدن پیچها به مرور به قطعات تجهیزات ورزشی آسیب زده و باعث خرابی میشود.

تمام کابل ها و تسمه ها را از نظر پوشش یا آسیب دیدن بازبینی کنید.

همه دستگیره ها را از نظر پوشش یا آسیب رساندن، مخصوصا در ارتباط با نقاط اتصال بازبینی کنید.
همه برچسب ها از نظر قابل خوانده شدن؛ پلاک ها و برچسب های هشدار دهنده و احتیاط بازرسی کنید.

بازنگری تمام وزنه های درون دستگاه ها و پیم های دستگاه برای هماهنگی و عملکرد مناسب دستگاه ضروری میباشد.
در مورد تجهیزات هوازی مخصوصا تردمیل ها روغن کاری تردمیل حداقل دو بار در هفته ضروری میباشد.

من هاست خرید هاست مشهد بهترین هاست مشهد هاست ارزان مشهد هاست اقتصادی خرید هاست